Results 1 to 2 of 2

Thread: Prius 2 model Business Executiv,Bej,2005/05 188.000 km

Membru junior
    BasicPost Thanks/Likes
    PRIUS 3 Business Executive White Pearl

Prius 2 model Business Executiv,Bej,2005/05 188.000 km

Prius 2 recent adus,model Business Executiv 188 mii km putin trecut ,revizii la zi km reali,stare perfecta tehnic .Anvelope de vara noii,APK-ITP Olandez valabil pana in toamna la fel si revizia de ulei si filtre,frane- discurii plus placute schimbate in jurul la 150 mii km.Accept orice test ,Diagnoza ,test sistem hibrid,test mecanic,vanzare la service privat sau reprezentanta.Va puteti consulta cu,cumparatorul Boghi13 la cine a apelat.
    Link de Google Drive mai jos cu poze si rapoarte AutoDna si din Olanda linkuri cu recall din Olanda si verificare VIN.5200 euro discutabil.Relatii la 0752128200 sau whatsapp lasati mesaj daca nu raspund la telefon

https://drive.google.com/folderview?...pNDV0jvqdaF6kz
    Last edited by tudordaniel2003; 14-03-2019 at 12:27 PM.

Membru junior
    BasicPost Thanks/Likes
    PRIUS 3 Business Executive White Pearl
    Masina sa vandut,nu stiu exact de unde a luat cumparatorul anuntul dar am inteles de la fratele meu ca este cineva cu dubla cetatenie,Romana-Moldoveana.A fost facut testul bateriei,la Alexandru Garbaciuc la firma,cine este din Bucuresti sau pe forumurile de profil de pe facebook,etc,il stie.Masina are 63% durata de viata fara vreun element cu probleme,nu consuma ulei,etc.
    Pentru cei interesati voi reduce pretul la un Prius 3 2010/07 Business Executiv care este tot aici pe bursa expus.Pretul final cu un singur rand de jante( cel pe 17 de vara) va fi de 8800 euro cu un test hibrid facut de mine la Toyota inaintea vanzarii.