Results 1 to 8 of 8

Thread: Oferta Roma - un caz ciudat

Membru junior
    BasicPost Thanks/Likes
    toyota auris

Oferta Roma - un caz ciudat

Stiu ca poate sa para a reclama de aceea nu am pus linkuri, insa imi asum riscul asta chiar si asa mai ales ca sunt nou, si strang din dinti. Am gasit o oferta pe un site romanesc, si cand am cautat pe net este la jumatate de pret fata de booking.com . Nu vreau sa pun linkul de la portalul ala romanesc sa nu para a reclama. Dar este posibil ca o agentie romaneasca sa aiba oferte la un hotel din Roma la jumatate din pretul lui booking? pt 2 persoane 690 euro pe booking vs 224 euro la portalul ala?

PS: m am gandit ca poate au aia intelegere cu hotelu ala de au pretul asta. Nu stiu. spune ti si voi sa ma incumet? De luat de la ei am mai luat o data insa in Bulgaria.

Forum Fan The_Kid's Avatar
    BasicPost Thanks/Likes
    Corolla 1.4 VVT-i (E12)
    daca este early booking dc nu? dar si mai important depinde de ce firma vorbesti nu?
    daca ai mai luat de la ei eu cred ca este ok.

Membru junior
    BasicPost Thanks/Likes
    toyota auris
    salut the kid, m am uitat la ei pe site si nu zice nimic de faptul ca este early booking (http://www.hoteloport.com/citybreak/...ferta_roma/100)
    am luat de la ei, cazare pt bulgaria in trecut, nimic special, si nimic iesit din comun

Forum Fan The_Kid's Avatar
    BasicPost Thanks/Likes
    Corolla 1.4 VVT-i (E12)
    vad ca nu le merge site-ul
    daca ai mai colaborat cu acea firma eu zic sa nu te sperii de vre-o cacealma facuta de firma de tursm ci de hotelul care ofera sejurul, poate serviciile nu sunt cum spun ei.
    firma de turism cumpara un pachet de locuri la un hotel cu anumite servicii la o suma mica (probabil un sfert fata de pretul de la receptie), firma de turism nu poate sa verifice daca ce scrie in contract este adevarat
    ai sunat sa intrebi despre oferta?

Membru junior
    BasicPost Thanks/Likes
    toyota auris
    salut Kid, Am sunat azi, ca si eu am observat ca nu le merge siteu, cica ceva cu modificari ... in fine. Au zis ca imi trimit pe mail mai multe detalii si reviewuri de la hotelul asta, dintr o sursa independenta - tripadvisor.

Membru junior
    BasicPost Thanks/Likes
    toyota auris
    mi am rezervat pana la urma am cautat si pe la altii si nu se gaseste oferta mai buna. Mi au garantat ca pachetul este on, si nu le mergea pentru ca au schimbat siteul, oricum http://www.hoteloport.com/citybreak/italia/roma/100 ii recomand

Membru junior
    BasicPost Thanks/Likes
    toyota auris
    ceva experienta cu hotelul asta?

Membru junior
    BasicPost Thanks/Likes
    Dacia Nova
    confirm si eu pentru bulgaria dl early booking,....nimica special fantastic...normal.